HTML

Még 1 Yard!

Amerikai foci: nincs döntetlen, nincs színészkedés, nincs rinyálás, ütközés van. Írd meg nekünk, mi történt a falban, milyen a punter magányossága vagy miért jó 4 WR-rel felállni.

2. negyed 14:6 a Cowboysnak

2. negyed 20:6 a Cowboysnak: A Győr nagyon beragadni látszik, nagyon erős második félidőre lesz szükségük, hogy ebből a gödörből kimásszanak.

2. negyed 20:13 a Cowboysnak: The Sharks are back in the game!

Félidőben 20:13 a Cowboysnak. Kemény küzdelem, jó kis meccs, áttesszük székhelyünket a pálya szélére, reméljük onnét és mennek majd az updatek.

3. negyed 20:20, egyenlített a Sharks.

4. negyed 20:23, 2 perccel a vége előtt megszerezte a vezetést a Sharks. A Cowboyok saját magukat lövik folyamatosan lábba büntetésekkel.

VÉGE: 20:23 a Győr Sharks javára! Wolves - Sharks döntő november 7-én.

Lives Score Végvári Andris közreműködésével.